Eskişehir Ortaklar Yemek

Hakkımızda

2009 Yılında lokanta ve yerinde tabldot hizmeti ile ticaret hayatımıza başladık. Bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde, kapasite artırımına giderek, günümüz teknolojisini de yakalayarak şuanda üretime devam ettiğimiz 4000 kişilik yemekhanemizi kurduk.

Lezzet ortaklarımıza daha kaliteli ve lezzetli, daha hijyenik hizmet verebilmek için kurumsallaşma adına; gıda mühendisimiz, konusunda uzman aşçılar, sevkiyat ve hizmetli eleman kadromuzla mükemmelliği yakalamak için devamlı çalışıyoruz.

Ortaklar Restoran Yemek Üretim Organizasyon İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak standartlara uygun olarak üretim yapmak ve taşımak için 2010 yılında her türlü yasal belgeyi şirketimiz bünyesine kattık.

Biz Ortaklar Yemek olarak; taşıma yemek, yerinde yemek, davet-düğün gibi organizasyonlara toplu yemek üreten bir firma haline geldik. Yemek üretiminde lezzet ortağımız grubuna giren hastane, okullar, fabrikalar, şantiyeler, eczaneler, sağlık kuruluşları ve özel davetlere yemek vermekteyiz.

Biz işimizi seviyoruz. Yemek pişirmeyi ve üretmeyi, özenle lezzet vererek yaptığımız yemekleri sizinle paylaşmayı seviyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerimizle, ürettiğimiz yemeklerimiz için malzeme alımından sofranız gelinceye kadar tüm süreci, hijyenik ortamda titizlikle planlıyor, kontrol ediyor ve uyguluyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ORTAKLAR RESTORAN YEMK.
ÜRETİM. ORG. İNŞ. TUR.
SAN.TİC.LTD.ŞTİ.