Eskişehir Ortaklar Yemek

Hizmetlerimiz

Yemek sektöründe hizmet veren firmamız, tabildot yemeğin yanı sıra, davetlerde, piknik organizasyonlarında, düğünlerde ve işyerlerinde de ihtiyaç duyulduğu takdirde, gıda ve yemek desteği sağlamaktadır. Bu amaçla ister ekipmanlı (Benmari, Masa-Sandalye, Yemek Çadırı vs.) ister ekipmansız tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Bünyemizde çalıştırdığımız, gıda mühendisi ve gıda teknikerleri ile sadece yemek değil, sağlıklı ve yerinde beslenme hizmeti de vererek toplum sağlığı için üzerimize düşen sosyal sorumluluğu da yerine getiriyoruz. Bu sayede günümüzde çokça gündemde olan “sağlıklı beslenme” konusuna, firma olarak biz de gerekli hassasiyetleri gösteriyor “sağlıklı yemek” yaparak, toplumun sağlığına katkıda bulunuyoruz.

Catering ve tabldot alanında hizmet veren firmamız, lezzet ustası aşçıları ve deneyimli dağıtım ekibi ile yemek konusunda hassas olduğunuz her konuyu dikkate alıyor, hizmetimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Gıda sektöründe en temel öncelik ve gerekliliğin şart olduğu hijyen konusunda da asla taviz vermeyen firmamızın, en öncelikli misyonunu da bu konu oluşturuyor. Çalıştığımız kişi ya da kuruluşlarla, uzun soluklu ve vazgeçilmez firma olma arzusu taşıyor, bu konu ile ilgilide firma olarak elimizden geleni yapıyoruz. Bu ortamın oluşması için, dilediğiniz takdirde, yemekhanemizi yerinde görebiliyor, yemeklerimizi tadarak, lezzetler konusunda fikir edinebiliyorsunuz. Bu konuda kendimize güveniyor, çalışma alanlarımızı ve çalışanlarımızı görmek ve denetlemek istediğiniz de bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Biride bir, binide bir düşüncesiyle hizmet veriyoruz.